Regulamin

REGULAMIN Internetowy sklep mojedwieglowy.pl jest prowadzony przez:

Navel.pl, Tatiana Radomska z siedzibą: ul. Oczary 9/100, 03-137 Warszawa, NIP: 527-101-30-23.

 1. Sprzedający prowadzi sprzedaż towarów i usług za pośrednictwem sieci Internet.
 2. Klientem może być pełnoletnia osoba fizyczna lub osoba prawna.
 3. Do dokonywania zakupów w Sklepie Sprzedającego niezbędne jest posiadanie aktywnego konta poczty elektronicznej. Kupujący, przesyłając zamówienie, składa ofertę zawarcia umowy sprzedaży zamawianych towarów lub usług. Wysłane przez Sprzedającego potwierdzenie przyjęcia zamówienia na podany przez Klienta adres e-mail stanowi oświadczenie o przyjęciu oferty.
 4. Zamówienia można składać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.
 5. W celu złożenia zamówienia Kupujący musi dokonać:
  • wyboru zamawianych towarów lub usług,
  • wyboru sposobu dostawy oraz adresu dostawy (Wystawiamy paragony. W celu otrzymania faktury niezbędne jest wypełnienia dodatkowego pola w formularzu zamówienia),
  • wyboru sposobu płatności (przelew za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych z rachunku bankowego lub przelewem tradycyjnym).
 6. Realizacja zamówienia następuje po dokonaniu przez Kupującego płatności:

– przez system płatności elektronicznych Przelewy24 on-line (regulamin serwisu Przelewy24 dostępny jest na stronie: http://www.przelewy24.pl/regulamin.htm)

– tradycyjnym przelewem bankowym.

 1. Zakupiony towar wysyłany w ciągu dwóch dni roboczych za pośrednictwem wybranego przez Kupującego przewoźnika na adres podany przez Kupującego w formularzu zamówienia.
 2. Czas realizacji zamówienia uzależniony jest od metody dostawy i metody płatności wybranej w formularzu zamówienia przez Kupującego.
 3. Cena towaru nie zawiera kosztu dostawy, który określony jest w cenniku dostaw (patrz pkt. Koszty dostawy w zakładce Dostawa).
 4. W przypadku zakupu trzech i więcej egzemplarzy dostawa na terenie Polski (Poczta Polska – przesyłka ekonomiczna) jest bezpłatna.
 5. Sprzedający nie ponosi odpowiedzialności za błędy powstałe wskutek przekazania przez Kupującego błędnych lub niepełnych danych, uniemożliwiających przewoźnikowi skuteczne dostarczenie przesyłki. (W przypadku dostawy np. do miejsca pracy Kupującego, należy dookreślić nazwę firmy).
 6. Sprzedający nie ma obowiązku sprawdzania danych zamieszczonych przez Kupującego w formularzu zamówienia. W przypadku, gdy którakolwiek informacja zamieszczona w formularzu zamówienia narusza powszechnie obowiązujące przepisy prawa, prawa osób trzecich lub zasady współżycia społecznego, należy poinformować o tym Sprzedającego drogą mailową (navel@navel.pl) informując, na czym polega naruszenie.
 7. Sprzedający zapewnia Kupującemu poprawność działania sklepu internetowego w następujących przeglądarkach: IE wersja 7 lub nowsza, FireFox wersja 3 lub nowsza, Opera wersja 9 lub nowsza, Chrome, Safari z zainstalowanymi najnowszymi wersjami JAVA i FLASH, na ekranach o rozdzielczości poziomej powyżej 1024 px. Używanie oprogramowania firm trzecich mających wpływ na funkcjonowanie i funkcjonalność przeglądarek: Internet Explorer, FireFox, Opera, Chrome, Safari może mieć wpływ na poprawne wyświetlanie sklepu, dlatego w celu uzyskania pełnej funkcjonalności sklepu, należy je wszystkie wyłączyć.
 8. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się odpowiednie obowiązujące przepisy prawne. Kwestie sporne rozpatruje sąd właściwy miejscowo i rzeczowo.
 9. Kupujący ma prawo do skorzystania z polubownych metod rozwiązywania sporów http://www.uokik.gov.pl/spory_konsumenckie.php
Zajrzyj do książki
Fragmenty książki
Kup książkę
Przeczytaj wywiad
Recenzje czytelników